Impregnacja mchu – wszystko, co warto na ten temat wiedzieć!
Impregnacja mchu – wszystko, co warto na ten temat wiedzieć!

Dekoracje z mchu stają się coraz bardziej popularne w aranżacji wnętrz. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ mech stabilizowany jest niezwykle efektowny, urokliwy, bezproblemowy i, jeśli jest odpowiednio spreparowany, będzie cieszył Twoje oczy przez lata. Panele na ścianę czy obrazy z mchu coraz częściej można spotkać w biurach, instytucjach publicznych, czy prywatnych domach. Szukasz informacji, czym jest stabilizacja mchu? Zastanawiasz się, jak zaimpregnować mech i czy można to zrobić samodzielnie? W naszym artykule odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego!

czytaj całość »
Czym są zielone ściany?
Czym są zielone ściany?

Zielona ściana to pionowa, designerska dekoracja z roślin stabilizowanych wykonana na odpowiednio przygotowanych do tego celu podkładach. Panele z roślinami montujemy na ścianie lub innej dowolnie wybranej konstrukcji w budynku. Wyspecjalizowana ekipa z powodzeniem zagospodaruje niemal każdą przestrzeń. Umożliwia to główny bohater, czyli rośliny stabilizowane. Ich niewielkie potrzeby powodują, że nie wymagają praktycznie żadnej opieki, zapewniając piękną i trwałą zieleń bez podlewania, nawożenia, a nawet światła!

czytaj całość »
Niezwykły świat roślinności stabilizowanej. Jak zacząć swoją przygodę z tym niezwykłym materiałem?
Niezwykły świat roślinności stabilizowanej. Jak zacząć swoją przygodę z tym niezwykłym materiałem?

Jak długo rośliny stabilizowane utrzymują swój wygląd? Mchy i rośliny stabilizowane to nowoczesny i wdzięczny naturalny materiał do dekoracji wnętrz. Może służyć zarówno do tworzenia małych stroików na potrzeby kwiaciarni jak i reprezentacyjnych, wielkopowierzchniowych zielonych ścian w firmach. Niezwykły świat roślinności stabilizowanej stoi przed Tobą otworem, skontaktuj się z nami!

czytaj całość »
Mech chrobotek: czym charakteryzuje się ta popularna roślina dekoracyjna?
O chrobotku reniferowym słów kilka..

Chrobotek reniferowy nazywany popularnie mchem dokładnie rzecz ujmując należy do królestwa grzybów a nie roślin. Z tego powodu bliżej mu do porostów niż mchów jednak przez swój puszysty wygląd nazywany jest zwyczajowo mchem.

Chrobotek, którego używamy jest zbierany ręcznie ze skandynawskich polan i w 100% naturalny. Możemy przenieść go do naszych domów i biur, poczuć leśny klimat oraz cieszyć się jego soczystą zielenią, miękkością i pięknym wyglądem. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl