Czym są zielone ściany?
Czym są zielone ściany?

Zielona ściana to pionowa, designerska dekoracja z roślin stabilizowanych wykonana na odpowiednio przygotowanych do tego celu podkładach. Panele z roślinami montujemy na ścianie lub innej dowolnie wybranej konstrukcji w budynku. Wyspecjalizowana ekipa z powodzeniem zagospodaruje niemal każdą przestrzeń. Umożliwia to główny bohater, czyli rośliny stabilizowane. Ich niewielkie potrzeby powodują, że nie wymagają praktycznie żadnej opieki, zapewniając piękną i trwałą zieleń bez podlewania, nawożenia, a nawet światła!

czytaj całość »
Niezwykły świat roślinności stabilizowanej. Jak zacząć swoją przygodę z tym niezwykłym materiałem?
Niezwykły świat roślinności stabilizowanej. Jak zacząć swoją przygodę z tym niezwykłym materiałem?

Jak długo rośliny stabilizowane utrzymują swój wygląd? Mchy i rośliny stabilizowane to nowoczesny i wdzięczny naturalny materiał do dekoracji wnętrz. Może służyć zarówno do tworzenia małych stroików na potrzeby kwiaciarni jak i reprezentacyjnych, wielkopowierzchniowych zielonych ścian w firmach. Niezwykły świat roślinności stabilizowanej stoi przed Tobą otworem, skontaktuj się z nami!

czytaj całość »
Mech chrobotek: czym charakteryzuje się ta popularna roślina dekoracyjna?
O chrobotku reniferowym słów kilka..

Chrobotek reniferowy nazywany popularnie mchem dokładnie rzecz ujmując należy do królestwa grzybów a nie roślin. Z tego powodu bliżej mu do porostów niż mchów jednak przez swój puszysty wygląd nazywany jest zwyczajowo mchem.

Chrobotek, którego używamy jest zbierany ręcznie ze skandynawskich polan i w 100% naturalny. Możemy przenieść go do naszych domów i biur, poczuć leśny klimat oraz cieszyć się jego soczystą zielenią, miękkością i pięknym wyglądem. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl